نحوه شستشوی کاپشن خزدار

کاپشن های خزدار از شیک ترین و به روزترین پوشش های فصل سرما هستند. دوستداران این نوع از کاپشن ها همیشه با خراب شدن خزها و از بین رفتن آنها مواجه می‌شوند.ما این مشکل را برای شما حل کرده ایم با نحوه صحیح شستشوی کاپشن خزدار از زیبایی آن لذت ببرید.

شستشوی کاپشن خزدار چگونه انجام می‌شود؟!

نحوه شستشوی کاپشن خزدار: لباس ها و کاپشن های خزدار در فصل زمستان از پوشش های به مد روز و جذاب است که علاقه بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است.علاقه بسیار و قیمت نسبتا گران‌تر این کاپشن ها و پالتوها از پوشش های معمولی دیگر باعث شده که صاحبان آنها بیشتر به فکر مراقبت و شستشوی کاپشن خزدار خود باشند.

در واقع خرها به دوگونه اند؛طبیعی و مصنوعی.لازم به ذکر است که دوستداران محیط زیست بیشتر از خز مصنوعی استفاده می‌کنند همچنین دوام خز مصنوعی بیشتر است. بارها دیده شده که بعد از شستشوی لباس خزدار،بافت خزی آن خراب شده یا از شکل می‌افتد.در نظر داشته باشید برای تمیز کردن و شستشوی این لباس ها نکاتی را باید رعایت کنید.

از بهترین پوشش ها در فصل زمستان،کاپشن های خزدار می‌باشند.

شستشوی کاپشن خزدار

نحوه شستشوی کاپشن خزدار

چگونه کاپشن خزدار خود را بشوییم؟

نکته مهم در شستشوی کاپشن خزدار توجه کردن به لیبل و برچسب آن است. برچسب را بررسی کنید. اکثر موارد دارای دستورالعمل های مخصوص تمیز کردن بر روی برچسب هایی هستند. این که آیا شما می خواهید به روش صحیح آن دستورالعمل ها را رعایت کنید یا خیر ، به عهده شماست ، اما این موارد شامل نکات مهمی برای توجه شما خواهد بود.

برچسب به شما می‌گوید که آیا باید آن را به تنهایی بشویید ، اگر رنگ ها پخش می شوند ، یا اینکه فقط باید آن را با موارد مشابه و همرنگ بشویید.

شستشوی کاپشن خزدار

نحوه شستشوی کاپشن خزدار

نحوه شستشو کاپشن خزدار با ماشین لباسشویی

خز خود را در ماشین لباسشویی قرار دهید. اگر آن خز بخشی از یک پوشاک است مثلا چسبیده به کلاه کاپشن شماست ، آن را به بیرون بپیچید. این باعث می شود ساییدگی روی خز محدود شود. آن را به آرامی در دستگاه و بدون وسایل دیگر قرار دهید.

از تنظیمات ماشین لباسشویی درست استفاده کنید. ماشین لباسشویی را تنظیم کنید تا از آب سرد و چرخه ظریف شستشو استفاده کند. دستگاه را روشن کرده و یک ماده پاک کننده ملایم به لباسشویی اضافه کنید. حتی اگر شما از ماشین لباسشویی  استفاده می کنید ، از یک ماده شوینده ملایم که برای شستشوی دستی طراحی شده است ، استفاده کنید.از تنظیم دستگاه با کمترین میزان تحریک در چرخش استفاده کنید.با شروع چرخه شستشو ، نرم کننده پارچه را در آن قرار داده و در آب سرد بشویید.

بعد از متوقف شدن شستشوی کاپشن خزدار،آن را از ماشین بیرون آورید و سعی کنید به آرامی آب آن را بگیرید.از مچاله کردن و کشیدن خودداری کنید.می‌توانید با چرخاندن خز خود در یک حوله ضخیم ، آب اضافی را جذب کنید.

خز را به شکل و ابعاد اصلی آن بکشید.این کار را با دقت انجام دهید تا آسیب نبینید.

شستشو با دست

از مواد شستشوی دست مناسب استفاده کنید. مورد خز را در آب سرد یا ولرم بشویید. این به خز کمک می کند تا شکل و بافت خود را حفظ کند. از یک صابون ملایم و لباسشویی استفاده کنید که برای شستشوی دست طراحی شده است.

از مواد شوینده ملایم روی مناطقی که نیاز به تمیز کردن دارند استفاده کنید و صابون را به آرامی با انگشتان خود روی آن مالش دهید. همچنین می توانید از خود لباس استفاده کنید، به آرامی دو بخش که نیاز به تمیز کردن دارند را به هم مالش دهید. فقط دقت کنید که در شستشوی خود خیلی خشن نباشید تا به آن آسیب نرسانید.مواد را در آب سرد بشویید تا همه لکه ها از بین بروند.

پاکلین باعث دوام عمر کاپشن خزدار شما

خشکشویی آنلاین پاکلین ارائه دهنده خدمات شستشو با تیمی مجرب به شما از صحت، سلامت و همچنین بهترین روش شستشوی کاپشن خزدار،اطمینان می‌دهد.از زیبایی و پاکیزگی لباس زمستانی خود لذت ببرید.

www.jolfaturk.com

دیدگاه‌ها 0

*
*