رویه های بازگرداندن کالا

 در چه شرایطی امکان مرجوعی کالای خریداری‌شده را دارم؟

برای اطلاع دقیق از شرایط بازگشت کالا اینجا را بخوانید.

 آیا کالاهای موجود در فروشگاه جلفا ترک مشمول ضمانت هستند؟

تمامی کالاهای فروشگاه مسترواش به جز کالاهای سوپرمارکتی دارای ضمانت ۵ روزه بازگشت کالا هستند.برای اطلاع دقیق از شرایط بازگشت کالا اینجا را بخوانید.

چطور می‌توانم از خدمات ضمانت کالاهای جلفا ترک استفاده کنم؟

در موارد زیر امکان استفاده از گارانتی مسترواش وجود دارد:
۱- تعویض سلیقه‌ای
۲- ایراد فنی
۳- مغایرت کالای تحویل‌شده با اطلاعات مندرج در وب‌سایت
۴- ایراد ظاهری (خط‌‌‌و‌خش، شکستگی، خوردگی و…)
موارد اعلام‌شده باید طی پنج روز و مطابق با شرایط ذکرشده در رویه سرویس خدمات پس از فروش تیمچه باشد. برای اطلاع دقیق از شرایط بازگشت کال اینجا را بخوانید.

اگر کالایی که دریافت کردم، با سفارشم تطابق نداشته باشد، چه اقدامی باید انجام دهم؟

بعد از تماس با پشتیبانی جلفا ترک، اگر ساکن تهران هستید برای دریافت کالا همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و اگر در شهرهای دیگر ساکن هستید، خدمات از طریق پست صورت می‌گیرد و هزینه پست به عهده جلفا ترک است.
نیاز است کالای مرجوعی را در شرایط اولیه قرار داده و برگه مرجوعی را که همراه بسته ارسال شده، پس از تکمیل به همراه کالا ارسال کنید. برای سفار‌ش‌های پستی لازم است کالا را با پست دولتی ارائه دهید، فیش پرداخت هزینه پستی را هم نزد خود نگه داشته و از طریق ایمیل یا واتساپ برای جلفا ترک بفرستید.

اگر سفارش من در فرآیند حمل‌و‌نقل دچار آسیب شود، چه اقدامی باید انجام دهم؟

آسیب‏‏‌دیدگی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به پشتیبانی جلفا ترک اطلاع‌رسانی شود.
از آنجا که جلفا ترک بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات را تضمین می‌کند، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل‌ونقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل، به عهده شرکت حمل‌ونقل است و مسترواش تنها در صورت تایید شرکت حمل‌کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
حتما کارتن و جعبه اصلی محصولات را نزد خود نگه دارید و از دور ریختن آن جداً خودداری کنید. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به جلفا ترک بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
کالای آسیب‌دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن را باید به همان شکلی که تحویل گرفته‌اید به همراه صورت‌جلسه رسمی شرکت حمل‌کننده و فاکتور به پشتیبانی جلفا ترک ارسال کنید.
در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه تحویل قابل‌‌مشاهده باشد، می‏‌توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کنید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به جلفا ترک بازگردانده شود.
این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری را (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، شامل نمی‏‏‌شود.

 در صورت مرجوع کردن سفارش، هزینه ارسال کالا به جلفا ترک بر عهده چه کسی است؟

اگر علت مرجوعی کالا، ایراد فنی، مغایرت کالا یا ایراد ظاهری باشد، ارسال و بازگرداندن کالا از سراسر کشور به انبار جلفا ترک به‌صورت رایگان صورت می‌گیرد.
درصورتی که درخواست مرجوعی شما از نوع تعویض سلیقه‌ای باشد، در تهران شامل ارسال رایگان خواهد بود و در سایر شهرها هزینه ارسال به انبار جلفا ترک بر عهده شماست.

چطور می‌توانم درخواست مرجوعی کالا را ثبت کنم؟

درصورتی که از مرجوع کردن کالا اطمینان دارید، ابتدا باید با مرکز تماس مسترواش ارتباط برقرار کنید تا امکان مرجوعی توسط کارشناسان بررسی شود.
برای اطلاع دقیق از شرایط بازگشت کالا اینجا را بخوانید.(لینک قوانین مرجوعی)